DROGI SIĘ BUDUJĄ


W naszym przypadku, mimo panującej sytuacji, realizujemy założone plany inwestycyjne, może jedynie troszeczkę wolniej niż planowaliśmy – zapewnił radnych dyrektor Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Paweł Katarzyński. „Informacja o przygotowaniu do realizacji inwestycji drogowych w 2020 roku” była jednym z punktów posiedzenia sejmikowej Komisji Planowania Przestrzennego i Infrastruktury Technicznej, które (w trybie zdalnym) odbyło się 15 czerwca.
Podczas posiedzenia komisja pozytywnie zaopiniowała wykonanie budżetu województwa za 2019 rok, podobnie jak szereg propozycji zmian w tegorocznym budżecie, w większości mających związek z poszukiwaniem oszczędności potrzebnych wobec ubytku wpływów z podatków spowodowanego pandemią.
Ponadto radni zapoznali się z prezentacją dotyczącą przygotowanego po raz drugi dorocznego „Raportu o stanie województwa”, a także z informacjami o działalności wielkopolskich wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego w 2019 roku oraz o stanie zapewnienia łączności kolejowej w Wielkopolsce.


Galeria zdjęć:

  • DROGI SIĘ BUDUJĄ
pdf    drukuj    drukuj