trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Dodatkowy nabór dla zatwierdzonych projektów w programie Interreg Europa

  Departament Gospodarki uprzejmie informuje, że program Interreg Europa organizuje dodatkowy nabór dla zatwierdzonych projektów, którego tematem jest wpływ i mierzenie się ze skutkami pandemii w regionach.

  Nabór rozpocznie się 1 kwietnia br. i potrwa do wyczerpania puli dostępnych środków.  Na stronie programu jest dostępny pakiet dla aplikantów, który zawiera warunki naboru, formularz aplikacyjny, deklarację partnera oraz zaktualizowaną wersję podręcznika programu:

   https://www.interregeurope.eu/projects/apply-for-funding/

  Jednocześnie informujemy, że Wspólny Sekretariat 8 kwietnia br. organizuje dla partnerów zatwierdzonych projektów sesję informacyjną na temat dodatkowego naboru i możliwych działań.

  https://www.interregeurope.eu/news-and-events/event/4260/info-session-call-for-additional-activities/?no_cache=1&cHash=c98f7cff0c8deef50e658ba93bd99481

  W uzasadnionych wypadkach projekty będą mogły ubiegać się o akcje pilotażowe. Na stronie programu jest dostępne nagranie z webinarium na temat akcji pilotażowych, zorganizowanego przez Wspólny Sekretariat w lutym 2021 roku:

  https://www.interregeurope.eu/news-and-events/news/11294/watch-our-webinar-on-pilot-actions/

   

  W przypadku pytań dotyczących naboru prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Anną Stol

  Krajowy Punkt Kontaktowy Interreg Europa

  Wydział Współpracy Transnarodowej i Międzyregionalnej w Katowicach
  Departament Współpracy Terytorialnej
  Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
  tel. 22 273 81 76

  email:  Anna.Stol@mfipr.gov.pl
   


  Galeria zdjęć: