trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące Programu pn. "Błękitno – zielone inicjatywy dla Wielkopolski”

    Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego serdecznie zaprasza Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów Miast i Starostów oraz wszystkich podejmujących decyzje o wdrożeniu określonych projektów na terenie gminy/powiatu, a także pracowników odpowiedzialnych za ich realizację do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym kolejnej inicjatywy Samorządu Województwa Wielkopolskiego wspierającej lokalne działania zmierzające do zachowania i zwiększenia terenów zielonych, poprawy jakości wód, wykorzystania na większą skalę odnawialnych źródeł energii, czy też eliminacji zanieczyszczenia środowiska.

    W ubiegłym roku przeprowadzono pilotażową edycję programu „Błękitno – zielone inicjatywy dla Wielkopolski”. Bardzo duże zainteresowanie jakim się cieszył, utwierdziło Samorząd Województwa Wielkopolskiego w przekonaniu, że należy go kontynuować.

    Spotkanie prowadzone przez pracowników Departamentu Korzystania i Informacji o Środowisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbędzie się w trybie on-line, 4 lutego 2022 r. o godzinie 13:00. Jego celem jest zapoznanie wszystkich zainteresowanych ze szczegółami programu.

    Link do spotkania: https://zoom.us/meeting/register/tJMrdeCgrDgpE9E8F1F75fwiMeYMc46D1lzX