trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Wielkopolska – kierunek wodór

  Zapraszamy na bezpłatną konferencję pn.: “Wielkopolska – kierunek wodór”

  Termin: 29 września w godz. 9.00– 13.00.

  Formuła: ONLINE

  Organizator: Samorząd Województwa Wielkopolskiego

  Na konferencji firmy dowiedzą się jakie mają szanse na rozwój biznesu w łańcuchu dostaw i wartości gospodarki wodorowej.

  Podczas kryzysu firmy tak samo napotykają na trudności, jak i znajdują nowe obszary swej działalności. Startupy jak i działające już firmy znajdując swoją niszę zwiększają szanse na sukces biznesowy. Czy warto ryzykować? Odpowiedzieć sobie musi każdy właściciel firmy. Wodór daje możliwość tworzenia nowych produktów i usług opartych na tym ultranowoczesnym nośniku energii, w sektorze, który dopiero zaczyna się rozwijać, gdzie jest jeszcze mała konkurencja, a więc szanse odniesienia sukcesu są niewspółmiernie większe, porównując z rozwiniętymi i dojrzałymi rynkami.

  Na konferencji JST zapoznają się z najistotniejszymi zagadnieniami dotyczącymi gospodarki wodorowej, ramami strategiczno-legislacyjnymi, finansowaniem, w tym ich ważną rolą w generowaniu popytu na rozwiązania niskoemisyjne.

  Naszą konferencję kierujemy również do nauki, która wspiera biznes w procesie zmiany w kierunku nowych technologii, modeli biznesowych oraz przygotowania specjalistycznych kadr.

  Zapraszamy również entuzjastów tematyki wodorowej, która staje się częścią publicznej debaty dotyczącej transformacji gospodarek w kierunku niskoemisyjnym.

  Konferencja to możliwość uczestniczenia w ciekawych prelekcjach, jak i wciągającej dyskusji na temat dynamicznie rozwijającej się gospodarki wodorowej, w tym szans dla wielkopolskich firm.

  W konferencji uczestniczyć będą eksperci krajowi i zagraniczni ds. energii i technologii wodorowych, transportu niskoemisyjnego, zmiany modeli biznesowych, legislacji, finansowania oraz przedstawiciele: startupów, MŚP, JST i nauki.

  Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie internetowej https://konferencja-kierunekwodor.pl/ lub pod numerami telefonu:
  tel. 61 626 6248
  tel. 61 626 6266
  tel. 61 626 6278


  Galeria zdjęć: