trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Wielkopolska Działa Razem – rekrutacja na spotkania partycypacyjne

  Jesteś członkiem organizacji pozarządowej lub pracownikiem administracji? Zastanawiasz się jak powinna wyglądać współpraca tych dwóch sektorów w Wielkopolsce? Wiesz co zmienić i jak? A może chcesz się tego dowiedzieć? Zgłoś się na spotkanie partycypacyjne!

  Fundacja Rozwoju Nowoczesnych Technologii wraz z Samorządem Województwa Wielkopolskiego serdecznie zapraszają przedstawicieli administracji oraz organizacji pozarządowych na spotkania partycypacyjne dotyczące konsultacji standardów współpracy Samorządu z organizacjami pozarządowymi.

  Przedstawione na każdym spotkaniu standardy, wskazówki oraz pomysły są efektem pracy 8 grup standaryzacyjnych złożonych z pracowników urzędów oraz przedstawicieli III sektora, którzy od marca br. regularnie spotykali się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu by pracować na rzecz Samorządu pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów.

  Obecne spotkania będą stanowić istotne uzupełnienie owoców pracy ww. grup o głos tych organizacji oraz przedstawicieli administracji w Wielkopolsce, którzy z różnych względów nie mogli uczestniczyć w warsztatach w Poznaniu bądź o nich nie wiedzieli.

  Odbędą się one w następujących terminach:

  • 15.10.2014 r. – Kalisz,
  • 17.10.2014 r. – Leszno,
  • 22.10.2014 r. – Konin,
  • 24.10.2014 r. – Piła,

  W każdym z tych terminów odbędą się po 3 spotkania, osobno dla każdej z Płaszczyzn współpracy, zgodnie z „Modelem współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi" opracowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej:

  1. Płaszczyzna 1 – tworzenie polityk publicznych;
  2. Płaszczyzna 2 – współpraca w zakresie realizacji zadań publicznych;
  3. Płaszczyzna 3 – infrastruktura współpracy.

  Każde z nich będzie trwać od godziny 9:00 do 15:00. Organizatorzy zapewniają materiały informacyjne oraz drobny poczęstunek.

  Zgłoszeń należy dokonywać na adres e-mail: pozytek@umww.pl bądź telefonicznie: 61 626 67 13.

  W zgłoszeniu należy podać:

  1. Imię i nazwisko,
  2. Nazwę organizacji,
  3. Wybrana Płaszczyzna spotkania,
  4. Miejsce wybranej konferencji (Kalisz/Leszno/Konin/Piła).

  W odpowiedzi przesłane zostanie dokładne miejsce spotkania w każdym z miast.
  UWAGA!!! Liczba miejsc ograniczona!

  Powyższe spotkania odbywają się w ramach projektu „Wielkopolska Działa Razem" finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Więcej o projekcie:
  Wielkopolska Działa Razem


  Galeria zdjęć: