trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Wielka Rozgrzewka przed Narodowym Dniem Sportu – dołącz do rywalizacji województw!

  Logo projektu wielkopolskie endoDo Narodowego Dnia Sportu pozostał równo miesiąc! Bezpłatne treningi w całym kraju już 19 września. Na uczestników i uczestniczki czeka wiele dyscyplin – zaczynając od uwielbianej piłki nożnej czy siatkówki poprzez energetyczny fitness, a kończąc na takich nietypowych sportach jak stand up paddle czy baśka. Jednak przygotowania warto rozpocząć już wcześniej, dlatego organizatorzy proponują Wielką Rozgrzewkę, w której udział może wziąć każdy mieszkaniec i mieszkanka Polski!

  Wielka Rozgrzewka przed Narodowym Dniem Sportu to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, poprawienia swojej kondycji, odkrycia nowych sportowych pasji, promocji aktywności fizycznej w naszym kraju, a także wzięcia udziału w ogólnopolskiej rywalizacji województw.

  Wielka Rozgrzewka – jak się włączyć?

  Aby wziąć udział w Wielkiej Rozgrzewce przed Narodowym Dniem Sportu wystarczy jedynie zarejestrować się w aplikacji Endomondo lub się do niej zalogować. Następnie trzeba dołączyć do rywalizacji poprzez link www.endomondo.com/challenges/44465127. Kryterium jest liczba aktywnych minut, które spędzamy, trenując dowolną aktywność sportową– przejechanych na rowerze, rolkach, wrotkach, hulajnodze, przebiegniętych czy przechodzonych.
  Uczestniczki i uczestnicy reprezentują swoje województwa – wygrany region zostanie Sportowym Województwem roku 2020. Wielka Rozgrzewka trwa do 19 września do godziny 9:00.

  Narodowy Dzień Sportu 2020

  Narodowy Dzień Sportu to wielkie święto wszystkich osób aktywnych fizycznie i doskonały pretekst do rozpoczęcia nowego, sportowego życia przez tzw. „kanapowców”. Celem kampanii jest popularyzacja sportu wśród dzieci i dorosłych oraz stworzenie możliwości do poznania i spróbowania swoich sił w nieznanych dotąd dyscyplinach sportowych. „Poprzednie edycje Narodowego Dnia Sportu przyciągały tysiące osób, a wydarzenia w ramach NDS liczyliśmy w setkach. W tym roku – z powodu niepewnej sytuacji epidemiologicznej – część naszych działań przenosimy do przestrzeni wirtualnej. Chcemy udowodnić wszystkim Polakom, że do uprawiania pełnowartościowego sportu wystarczy kawałek podłogi w naszym mieszkaniu. Nie rezygnujemy jednak z tego, z czego Narodowy Dzień Sportu słynie. Organizujemy bezpłatne treningi w całym kraju, angażując lubianych i utytułowanych sportowców, ośrodki sportowe, siłownie i kluby fitness” – mówi Krystyna Radkowska, Prezeska Fundacji Zwalcz Nudę, organizatorka kampanii społecznej.

  Bezpłatne treningi w ramach Narodowego Dnia sportu odbędą się 19 września m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Toruniu czy mniejszych miejscowościach, takich jak Ciechocinek, Biała Podlaska oraz Bełchatów. Treningi organizowane online będzie można obejrzeć na stronie www.narodowydziensportu.pl oraz na Facebooku Narodowy Dzień Sportu. Kampania społeczna jest współfinansowana przez Ministerstwo Sportu.

  Narodowy Dzień Sportu
  19 września
  Strona internetowa: www.narodowydziensportu.pl
  Facebook: www.facebook.com/NarodowyDzienSportu

  Kontakt dla mediów
  Aleksandra Stronkowska
  promocja@zwalcznude.pl
  tel. 665 590 237

  Patroni Narodowego Dnia Sportu w województwie:
  Infokonin.pl
  TVP3 Poznań
  Przegląd Koniński
  Nasz Głos Poznański
  Radio Afera

  Patroni medialni ogólnopolscy:
  TVP Sport
  Radio Eska
  Tygodnik Przegląd
  Wprost
  Nasze Miasto
  Fit.pl
  Stress Free
  Fitrepublic.pl
  Asystent-trenera.pl
  Joga-joga
  Dlastudenta.pl
  biegologia.pl
  www.golfpl.com
  leszczynskisport.pl
  polski.fitness
  TOP Golf
  Elitarny Klub Golfowy
  Golf.pl
  TV golf.pl
  Dla Was Info
  Bosonamacie.pl

  Patronat honorowy:
  Marszałek Województwa Wielkopolskiego
  Minister Sportu
  Polski Komitet Olimpijski
  Polski Komitet Paraolimpijski
  Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich
  Rzecznik Praw Dziecka


  Galeria zdjęć: