trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Webinarium: Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii - Expo Osaka 2025, Kansai”, Branża rolno-spożywcza”

  EXPO 2025 Osaka, Kansai, JaponiaDepartament Gospodarki UMWW informuje o organizowanym przez Państwową Agencję Inwestycji i Handlu webinarium z cyklu webinariów branżowych dla polskich przedsiębiorców i partnerów pn. „Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii - Expo Osaka 2025, Kansai”, kierowanym do branży rolno-spożywczej.

  Data:  6 lutego 2024 roku w godz. 9:30-12:30

  Miejsce: Wydarzenie online w języku polskim/angielskim (bez tłumaczenia)

  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  

  Podczas tego wydarzenia eksperci z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH) oraz pozostali prelegenci przedstawią unikalne możliwości biznesowe, jakie stwarza udział polskich firm z branży rolno-spożywczej podczas Expo 2025 w Osace, Kansai. Przybliżą informację nt. branży rolno-spożywczej w Japonii, jej deficytów i zapotrzebowania oraz oczekiwań japońskich konsumentów. Uczestnicy poznają również doświadczenia i wskazówki przedstawicieli polskich firm z branży rolno spożywczej obecnych na japońskim rynku.

  Zgłoszenia przyjmowane są do 6 lutego 2024 roku, do godz. 9:30 pod adresem: Webinarium „Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii – Expo 2025 Osaka, Kansai. Branża rolno-spożywcza” – Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (paih.gov.pl)

  Zachęcamy również do odwiedzenia strony: https://expo.gov.pl/news/cykl-webinariow-dla-przedsiebiorcow/