trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Uwaga! Ograniczenie wizyt klientów w Urzędzie

  Z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu wprowadza ograniczenia wizyt Klientów od 6 do 16 kwietnia 2021 r. W zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju taki tryb funkcjonowania urzędu może zostać wydłużony. 

  Prosimy o ograniczenie wizyt w Urzędzie do sytuacji niecierpiących zwłoki. Sugerujemy kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów naszych departamentów podanych na stronie internetowej www.umww.pl  lub kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Do dyspozycji naszych Klientów zostają także dedykowane komunikacji w tym trudnym czasie numery telefonów i adresy mailowe:

  Punkt Informacyjny UMWW pod numerem telefonu: 61 626 66 66 lub poprzez adres e-mail: info@umww.pl 
  Informacja BDO pod numerem telefonu: 61 626 75 30 lub poprzez adres e-mail: bdo@umww.pl 
  Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu pod numerami telefonów: 61 626 61 93; 61 626 61 92; 61 626 61 90; 61 626 72 46 lub poprzez adresy e-mail: info.wrpo@wielkopolskie.pl oraz info.fe@wielkopolskie.pl 
  Komunikator Skype czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 15:00 -  nazwa użytkownika Skype: Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

  Wizyty Klientów w Urzędzie możliwe są jedynie po uprzednim umówieniu telefonicznym. W okresie od 6 do 16 kwietnia 2021 r. pracownicy Punktu Informacyjnego Urzędu, Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich oraz BDO nie będą przyjmować Klientów.

  W tym okresie zawieszone zostają przyjęcia Klientów w sprawach skarg i wniosków. Klientów, którzy chcą skorzystać z prawa do zapoznania się ze zgromadzonym w sprawie materiałem dowodowym, uprzejmie prosimy o uprzedni kontakt z sekretariatem departamentu/biura prowadzącego sprawę.

  Wszystkich  Klientów  Urzędu prosimy o bieżące śledzenie naszych komunikatów stronie internetowej www.umww.pl 


  Życzymy Wszystkim zdrowia!