trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Spotkanie informacyjne na temat zadań dofinansowanych w ramach Programu pn. "Błękitno – zielone inicjatywy dla Wielkopolski”

    Błękitno – zielone inicjatywy dla WielkopolskiPan Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego serdecznie zaprasza Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów Miast i Starostów oraz wszystkich podejmujących decyzje o wdrożeniu określonych projektów na terenie gminy/powiatu, a także pracowników odpowiedzialnych za ich realizację do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym III edycji Programu pod nazwą „Błękitno – zielone inicjatywy dla Wielkopolski”.

    Podczas spotkania zostaną Państwu przedstawione szczegółowe informacje jakie projekty możliwe są do realizacji oraz w jaki sposób przygotować i złożyć wniosek.

    Spotkanie zostanie przeprowadzone przez pracowników Departamentu Korzystania i Informacji o Środowisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w trybie on-line w dniu 24 stycznia 2024 r. o godzinie 11:00. Jego celem jest zapoznanie wszystkich zainteresowanych ze szczegółami tego programu.

    Link do spotkania: https://zoom.us/meeting/register/tJ0kde-vqzIiEtHx4TdsvQquvBj6SYeR_UTr