trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Otwarty konkursu ofert na realizację zadań w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa na rzecz poprawy i rozwoju infrastruktury turystycznej w roku 2021

   – spotkane online dla organizacji pozarządowych 

  Szanowni Państwo.

  W imieniu pana Jacka Bogusławskiego, Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego zapraszamy na spotkanie informacyjne, którego tematem będzie ogłoszony otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego na rzecz poprawy i rozwoju infrastruktury turystycznej w roku 2021.

  Spotkanie odbędzie się w formie online za pomocą platformy ZOOM w poniedziałek 14 grudnia 2020 r. o godz. 16.00.

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy organizacje pozarządowe działające w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa, prowadzące działalność statutową na rzecz rozwoju infrastruktury turystycznej na terenie województwa wielkopolskiego.

  Celem spotkania będzie omówienie najważniejszych zasad i założeń ogłoszonego konkursu. Dowiecie się Państwo, jakie projekty możliwe są do realizacji oraz w jaki sposób przygotować i złożyć ofertę.
  W sposób szczególny zapraszamy fundacje i stowarzyszenia, które planują realizację w 2021 roku projektów z zakresu infrastruktury turystycznej lub szlaków turystycznych oraz osoby, które w Państwa organizacjach zajmują się bezpośrednio składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

  Termin
  14 grudnia 2020 r. godz. 16.00 (spotkanie online - platforma ZOOM)

  Zgłoszenia
  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: turystyka@umww.pl do piątku 11 grudnia 2020 do godz. 15.00. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika oraz nazwy reprezentowanej organizacji pozarządowej. Na podany adres e-mail zostaną wysłane dane do logowania.

  Organizator
  Organizatorem spotkania jest Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

  Link do otwartego konkursu ofert:
  https://bip.umww.pl/292---489---k_85---k_80---ogloszenie-otwartego-konkursu-ofert-na-realizacje-1-101084818