trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Otwarte konkursy ofert na realizację zadań w dziedzinie kultury fizycznej w roku 2022 – spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych

  Szanowni Państwo.

  W imieniu pana Jacka Bogusławskiego Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego zapraszamy na spotkanie informacyjne, którego tematem będą otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej w roku 2022.

  Spotkanie odbędzie się w formie online za pomocą platformy ZOOM w środę 14 grudnia 2021 r. o godz. 17.00.

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie województwa wielkopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej. W sposób szczególny zapraszamy osoby, które w Państwa organizacjach zajmują się bezpośrednio planowaniem projektów, składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

  Szkolenie poprowadzi Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego wraz z pracownikami Oddziału Sportu

  TEMATYKA

  Podczas spotkania przybliżone zostaną najważniejsze zasady i założenia ogłoszonych konkursów, dotyczących organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych, a także poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej. Tematyka ta będzie istotna z punktu widzenia planowania projektów oraz konstruowania i składania ofert na zadania realizowane w 2022 roku.

  TERMIN

  14 grudnia 2021 r. godz. 17.00 (spotkanie online - platforma ZOOM)

  ZGŁOSZENIA

  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: sport@umww.pl do piątku 10 grudnia 2021 r. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji oraz link do spotkania.

  Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  ORGANIZATOR

  Organizatorem spotkania jest Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Oddziałem Sportu - tel. 61 626 68 44; 61 626 68 45; 61 626 68 46; 61 626 68 64.