trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Otwarte konkursy ofert na realizację zadań w dziedzinie kultury fizycznej

  na rzecz: • organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych  • poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej  w roku 2021 – spotkanie online dla organizacji pozarządowych

   

  Szanowni Państwo.

  W imieniu pana Jacka Bogusławskiego, Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego zapraszamy na spotkanie informacyjne, którego tematem będą otwarte konkursy ofert na realizację zadań
  w dziedzinie kultury fizycznej na rzecz organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych oraz poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej w roku 2021.

  Spotkanie odbędzie się w formie online za pomocą platformy ZOOM we wtorek 15 grudnia 2020 r. o godz. 16.00.

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy organizacje pozarządowe prowadzące działalność statutową
  w dziedzinie kultury fizycznej na terenie województwa wielkopolskiego.

  Celem spotkania będzie omówienie najważniejszych zasad i założeń ogłoszonych konkursów. Dowiecie się Państwo, jakie projekty możliwe są do realizacji oraz w jaki sposób przygotować i złożyć ofertę.

  Jeśli planują Państwo realizację w 2021 roku imprez sportowych lub projektów z zakresu infrastruktury sportowej zapraszamy do udziału w konferencji szczególnie osoby, które w organizacjach zajmują się bezpośrednio składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

  Termin
  15 grudnia 2020 r. godz. 16.00 (spotkanie online - platforma ZOOM)

  Zgłoszenia
  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: monika.tykwic@umww.pl do piątku 11 grudnia 2020 do godz. 15.00. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika oraz nazwy reprezentowanej organizacji pozarządowej. Na podany adres e-mail zostaną wysłane dane do logowania.

  Organizator
  Organizatorem spotkania jest Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.