trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Ogólnopolska Kampania "Bez chemii na drodze"

  BEZ CHEMII NA DRODZE to ogólnopolska kampania społeczna adresowana do użytkowników dróg, a w szczególności do kierowców, rowerzystów, pasażerów oraz rodziców młodych ludzi, którzy w bliższej lub dalszej przyszłości zostaną kierowcami.

       Celem kampanii BEZ CHEMII NA DRODZE jest upowszechnianie informacji na temat ryzyka i zagrożeń związanych z używaniem substancji psychoaktywnych na drodze. Uleganie myśleniu, że mamy mocną głowę i nam się uda, to nie tylko złudne poczucie kontroli, ale ogromne ryzyko. Podejmuje je każdy, kto decyduje się na prowadzenie samochodu lub innego pojazdu po użyciu narkotyków czy alkoholu. Nie tylko ryzykuje własnym życiem, ale zdrowiem i życiem innych.

  Naszym priorytetem jest, aby kampania BEZ CHEMII NA DRODZE pomogła nam to zmieniać. Zasad bezpieczeństwa i rozważności uczymy się przede wszystkim od osób najbliższych, dlatego kampanię BEZ CHEMII NA DRODZE kierujemy również do rodziców, którzy mają największy wpływ na kształtowanie świadomości i postaw młodych ludzi, ich stosunek do narkotyków i alkoholu oraz poczucie odpowiedzialności.

  Link do strony Kampanii - link

   


  Galeria zdjęć: