trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Nauka a biznes. Jak to połączyć?

  Jak połączyć naukę z biznesem? Jak wygląda współpraca artysty i przedsiębiorcy, czy sztuka i biznes to gwarant sukcesu? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas konferencji B+R_UAP – NOWA JAKOŚĆ WSPÓŁPRACY NAUKI Z BIZNESEM, która odbędzie się 28 listopada 2019 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Sali Posiedzeń II przy al. Niepodległości 34.

  Prelegentami Konferencji będą naukowcy i praktycy zarówno z kraju, jak i z zagranicy m.in. z Finlandii, Włoch, Niemiec, którzy na co dzień w swojej pracy łączą naukę z biznesem. W swoich wystąpieniach przybliżą uczestnikom konferencji zasady i dobre praktyki takiej współpracy.

  Ponadto będzie można zapoznać się z dotychczasowymi osiągnięciami współpracy Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu z przedsiębiorstwami, w tym uzyskać wiedzę o projektach zrealizowanych w ramach programów B+R, dofinansowanych ze środków unijnych. Konferencja kierowana jest do sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji otoczenia biznesu, jak i przedstawicieli uczelni wyższych.

  Konferencji towarzyszą wystawy: „ŚWIADECTWO DOJRZAŁOŚCI PROJEKTOWEJ / PE-P” oraz „B+R_UAP / OD IDEI DO PRODUKTU”, które zwiedzać można już od 22 listopada 2019 r. do 13 grudnia 2019 r. na I piętrze/ PATIO Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

  Inicjatorami konferencji są doświadczeni naukowcy i twórcy: prof. Katarzyna Laskowska i dr hab. Mateusz Wróblewski, profesorowie UAP, związani z Wydziałem Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu – kierunek Projektowanie Mebla.

  Konferencja B+R_UAP – NOWA JAKOŚĆ WSPÓŁPRACY NAUKI Z BIZNESEM, organizowana jest przez Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

  Rozpoczęcie konferencji o godz. 10:00, w dniu 28 listopada 2019 r.
  Szczegółowy program konferencji dostępny:
  http://uap.edu.pl/2019/11/konferencja-br_uap-nowa-jakosc-wspolpracy-nauki-z-biznesem/


  Galeria zdjęć: