trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Nagroda Młodzieżowa

  Konkurs Nagroda Młodzieżowa 2022 rozstrzygnięty!

   

  18 marca 2022 r. odbyło się zdalne posiedzenie międzynarodowej komisji ds. oceny prac Konkursu Nagrody Młodzieżowej 2022  pt.  „Nauka otwiera drzwi”. Prace przygotowane przez młodzież z naszego regionu odniosły wielki sukces! W wyniku oceny członków komisji przyznano nagrody następującym pracom z Wielkopolski:

  • ​Nagroda Główna, I miejsce w konkursie, pamiątkowy medal oraz nagroda finansowa w wysokości 800 EUR za film pt.: „Wir gehen in die Zukunft” przygotowany przez 5 uczniów (16 lat) z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wielkopolskim.
   film do pobrania: https://cloud.umww.pl/s/CHbRG5Sztt6arxC
  • II miejsce oraz nagroda finansowa w wysokości 500 EUR za film pt. „Śladami Kopernika. O tym jak nauka wpłynęła na świat” przygotowany przez  5 uczennic (15-19 lat) z III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.
   film do pobrania:  https://cloud.umww.pl/s/qBgbxBDMJjpjKck

  • III  miejsce oraz nagroda finansowa w wysokości 400 EUR za pracę plastyczną (gra planszowa) przygotowaną przez 4 uczniów (14-15 lat) z III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.
   film do pobrania:  https://cloud.umww.pl/s/CebdgrxotBWK9JH


  Oprócz nagród dla prac z naszego województwa, przyznano ex aequo I miejsce dla prac ze szkoły z Regionu Emilia-Romania (Włochy), II miejsce dla pracy z Hesji  (Niemcy) oraz III miejsce ex aequo dla pracy z Nowej Akwitanii (Francja).

  Konkurs na etapie wojewódzkim organizował i koordynował Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

   


  Galeria zdjęć: