trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Konferencja "Profilaktyka wtórna. Jak uniknąć niesamodzielności"

    Departament Zdrowia serdecznie zaprasza na konferencję „Jak uniknąć niesamodzielności”, która odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w dniu 16.01.2024r. w Sali Sesyjnej w godz. 8:30-13:40

    Konferencja podzielona będzie na 3 sesje tematyczne dotyczące uroonkologii, ginekologii onkologicznej oraz diabetologii.

    Podczas konferencji specjaliści z wielkopolskich szpitali wygłoszą prelekcje na temat najważniejszych schorzeń onkologicznych, m.in. nowotworów prostaty, nerki, pęcherza, jądra a także szyjki macicy, jajnika jak i poruszą zagadnienia związane z cukrzycą. W prelekcjach poruszone będą nie tylko zagadnienia dotyczące epidemiologii określonych schorzeń ale przede wszystkim omówiona będzie  ścieżka diagnostyczna i terapeutyczna oraz profilaktyka, która jest kluczowym zagadnieniem konferencji.

    Szczegóły dostępne w programie.

    Prosimy o zarezerwowanie sobie terminu i potwierdzenie uczestnictwa w arkuszu dostępnym w zaproszeniu dołączonym do niniejszego ogłoszenia. W zaproszeniu znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące konferencji.