trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Konferencja „Nasze życie. Nasze pasje…Kobiety 2018”

  W imieniu Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego Marzeny Wodzińskiej oraz Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Poznaniu uprzejmie zapraszamy dyrektorów szkół, nauczycieli, doradców zawodowych, pedagogów szkolnych, psychologów, młodzież szkół średnich na Konferencję „Nasze życie. Nasze pasje...Kobiety 2018”. Konferencja odbędzie się 10 października 2018 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

  Konferencja „Nasze życie. Nasze pasje...Kobiety 2018” to okazja do poznania oferty szkół policealnych prowadzonych przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Szkół, które od wielu lat wyznaczają najwyższe standardy i wzorce nauczania.

  Obecnie wybór szkoły policealnej nie jest traktowany jak wyjście awaryjne. Szkoły te dają szansę podniesienia swoich kwalifikacji i tym samym wyróżnienia się na rynku pracy lub uzupełnienia wykształcenia osobom, które już pracują w zawodzie.

  Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik Konferencji znajdzie dla siebie interesujący temat.

  Zgłoszenia można kierować na adres:

  www.msz.poznan.pl zakładka: konferencje