trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Analiza wymagań formalno – prawnych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań w dziedzinie kultury fizycznej – SPOTKANIE ONLINE 18 maja 2023r.

  Szanowni Państwo,

  w imieniu Pana Jacka Bogusławskiego – Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego - zaprasza na spotkanie informacyjne, którego tematem będzie omówienie uwarunkowań formalno – prawnych oferentów chcących ubiegać się o dofinansowanie w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej.

  TERMIN

  Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18 maja 2023 r. o godz. 17.00. w formie ONLINE za pomocą platformy ZOOM

  TEMATYKA

  Podczas spotkania podsumujemy rozstrzygnięte otwarte konkursy ofert dotyczące organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych, a także poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej ze szczególnym uwzględnieniem najczęściej pojawiających się braków i błędów formalnych, które stają na przeszkodzie przy ubieganiu się o dofinansowanie.

  Tematyka ta będzie istotna z punktu widzenia planowania projektów oraz konstruowania i składania ofert na zadania realizowane w 2024 roku.

  ADRESACI

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie województwa wielkopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej. W sposób szczególny zapraszamy osoby, które w Państwa organizacjach zajmują się bezpośrednio planowaniem projektów, składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

  ZGŁOSZENIA

  Link do spotkania zostanie podany w dniu jego organizacji.

  Do udziału w szkoleniu nie jest potrzebne wcześniejsze zgłoszenie, jednakże liczba miejsc jest ograniczona -  o udziale decyduje kolejność dołączenia do spotkania. Jeśli macie Państwo szczególne potrzeby dotyczące szkolenia prosimy o ich zgłaszanie organizatorowi.

  ORGANIZATOR

  Szkolenie poprowadzi Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego wraz z pracownikami Oddziału Sportu. Organizatorem spotkania jest Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Oddziałem Sportu e-mail: sport@umww.pl;  tel.: 61 626 68 44; 61 626 68 45; 61 626 68 46; 61 626 68 64.