trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską o Funduszach Europejskich w Wielkopolsce!

  Napisałeś lub piszesz pracę magisterską o Funduszach Europejskich? Do 31 października 2011r. zgłoś swój udział w konkursie! Masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody.
   


  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił II edycję Konkursu na najlepszą pracę magisterską o Funduszach Europejskich w Wielkopolsce. W konkursie mogą wziąć udział prace obronione w terminie od 1 września 2007r. do 30 września 2011r. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 października 2011r.

  Dla laureatów przygotowano atrakcyjne nagrody finansowe i dodatkowe upominki.

  Tematyka pracy powinna być poświęcona Funduszom Europejskim i ich wpływom na rozwój regionu, a przede wszystkim Wielkopolskiemu Regionalnemu Programowi Operacyjnemu na lata 2007-2013. Zależy nam na pracach badawczych, analitycznych, wskazujących oddziaływanie WRPO na region.

  Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz Regulamin Konkursu dostępne są w załącznikach oraz na stronie internetowej www.wrpo.wielkopolskie.pl. Dodatkowe informacje można także uzyskać pod
  nr tel.: 061/ 65-80-607 oraz e-mail promocja.wrpo@wielkopolskie.pl  Napisz pracę magisterską o Funduszach Europejskich w Wielkopolsce i wygraj atrakcyjne nagrody!

  Źródło: Departament Polityki Regionalnej