trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Zakończenie naboru na misje gospodarcze połączone z udziałem w targach w roku 2011 oraz ogłoszenie naboru uzupełniającego na wybrane misje

    Informujemy, iż dnia 28 stycznia 2011 o godz. 15.00 zakończył się nabór na misje gospodarcze oraz misje gospodarcze połączone z udziałem w targach, przewidziane w roku 2011.

    W wyniku naboru, do dalszego etapu zakwalifikowane zostały wydarzenia promocyjne ujęte w załączonej tabeli. Na wybrane misje prowadzony jest nabór uzupełniający, w tabeli podano ostateczne terminy nadsyłania zgłoszeń. Pozostałe wydarzenia, z uwagi na brak lub niewielkie zainteresowanie ze strony przedsiębiorców, nie będą realizowane.

    Misje gospodarcze oraz misje gospodarcze połączone z udziałem w targach będą realizowane w ramach projektu kluczowego „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”, w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki.

    Wszystkich zainteresowanych udziałem w wymienionych misjach gospodarczych lub misjach połączonych z udziałem w targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: agnieszka.lacka@umww.pl lub magdalena.muszynska@umww.pl. Formularze można przesyłać również faksem: +48 61 65 80 705. Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu: pani Agnieszka Łącka, tel.: 61 65 80 730 i pani Magdalena Muszyńska, tel.: 61 65 80 710.