trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Wielkopolska rodzina w obiektywie

  Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Wielkopolska rodzina w obiektywie” realizowanego pod hasłem „Pamiętaj, dajesz przykład” w ramach tegorocznych obchodów Narodowego Dnia Życia.

  Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Wielkopolski, którzy amatorsko zajmują się fotografią i pragną włączyć się do wspólnego tworzenia warunków sprzyjających umacnianiu potencjału wielkopolskiej rodziny.
  Konkurs jest jednym z elementów budowania świadomości społecznej dotyczącej rodzicielstwa i wspólnego wychowywania dzieci, inspirując tym samym do nieustannego rozwoju umiejętności rodzicielskich i podejmowania roli „mistrza” w stosunku do swoich dzieci.

  Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednego zdjęcia o tematyce promującej hasło „Pamiętaj, dajesz przykład”, w kontekście godzenia ról rodzinnych, spędzania czasu wolnego z rodziną oraz wzmacniania więzi w trakcie przygotowywania i spożywania posiłków. Prace powinny promować pozytywny wizerunek rodziny i cechować się niepowtarzalną i oryginalną formą.

  Na zwycięzców czekają nagrody, które pomogą rozwijać pasję zaklinania życia w kadr a ich zdjęcia będzie można podziwiać podczas różnych eventów.

  Termin składania prac: do dnia 30 sierpnia 2011 r.

  Miejsce składania prac: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu,
   ul. Piekary 14/15, 61-823 Poznań

  Regulamin konkursu oraz Formularz zgłoszeniowy znajdują się w załącznikach.