trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Udział w targach oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii CeBIT 2011 w Hanowerze

    Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest organizatorem udziału wielkopolskich przedsiębiorstw w największych w Europie targach oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii CeBIT 2011 w Hanowerze (Niemcy), które odbędą się w dniach 1 – 5 marca 2011 roku. Udział w targach organizowany jest w  ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

    Celem udziału wielkopolskich przedsiębiorców w targach CeBIT jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientami i zwiększenie ich zdolności promocyjnych.

    Jednostki zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się z warunkami udziału oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie (magdalena.noske@umww.pl) oraz pocztą do dnia 6 grudnia 2010 r., do godz. 12.00.

    Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami dofinansowania.


    Dodatkowych informacji udziela Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46 (pani Magdalena Noske, tel.: 61 65 80 735, e-mail: magdalena.noske@umww.pl).