trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Udział w targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes 2011

  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest organizatorem udziału samorządów lokalnych w targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes, które odbędą się w dniach 8 – 11 marca 2011 roku. Udział w targach organizowany jest w  ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

  Celem udziału samorządów lokalnych Województwa Wielkopolskiego w targach MIPIM jest stworzenie możliwości nawiązania przez jednostki samorządu terytorialnego bezpośredniego kontaktu z inwestorami i zwiększenie ich zdolności promocyjnych.

  Do udziału w wyjeździe zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego i stowarzyszenia samorządów lokalnych Województwa Wielkopolskiego.

  Jednostki zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z warunkami uczestnictwa oraz przesłanie formularza na adres e-mail: magdalena.noske@umww.pl  oraz zwykłą pocztą do dnia 13 grudnia 2010 r., do godz. 12.00.

  Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami dofinansowania.

  Dodatkowych informacji udziela pracownik Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: Pani Magdalena Noske (tel.: 61 65 80 735, e-mail: magdalena.noske@umww.pl).