trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Światowy Kongres Biznesu IMDA w Poznaniu

    Krzysztof Grabowski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego wziął udział w uroczystym otwarciu Światowego Kongresu Biznesu IMDA, który od 4 – 7 lipca odbywa się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Krzysztof Grabowski przyjął godności Honorary Congress Chair. 

    Kongres odbywa się pod hasłem "Wyzwania i możliwości globalnego biznesu w nowym tysiącleciu: współczesne problemy i przyszłe trendy". Wykład inauguracyjny wygłosił Waldemar Pawlak, Wicepremier i Minister Gospodarki. W ponad 30 panelach, warsztatach i sesjach plenarnych uczestniczą przedstawiciele wiodących światowych ośrodków akademickich w dziedzinie zarządzania biznesowego oraz przedsiębiorcy z Wielkopolski.  Udział w kongresie zapowiedział BRE Bank, Kompania Piwowarska, Volkswagen Poznań i Solaris Bus & Coach. 
     
    Światowy Kongres Biznesu IMDA jest organizowany już po raz dwudziesty przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Rozwoju Zarządzania (IMDA) z siedzibą w USA.  Uniwersytet Ekonomiczny, jako pierwsza w Polsce uczelnia, uzyskał prawo do współorganizacji kongresu IMDA.