trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Startuje pilotażowy konkurs na „Voucher Wiedzy” dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Wielkopolski

    Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza otwarty pilotażowy konkurs „Voucher Wiedzy” dla przedsiębiorstw na dofinansowanie badań zleconych w instytucjach naukowych.
    Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Implementacja europejskiego systemu vouchera wiedzy” współfinansowanego ze środków 7. Programu Ramowego.

    Voucher Wiedzy to kupon o wartości do 17.500 PLN uprawniający przedsiębiorcę do wykupienia w instytucji naukowej z Wielkopolski lub 6 innych regionów uczestniczących w projekcie (Flandria, Walencja, Ventano, Miasto Monachium, Północna Ostrobotnia oraz Prowincja Północna Brabancja) konsultacji bądź zlecenia badania.

    O wsparcie w ramach konkursu „Voucher Wiedzy” mogą ubiegać się wyłącznie mikro, mali i średni przedsiębiorcy posiadający swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego.

    Wnioski o udzielenie vouchera wiedzy można składać kurierem, pocztą lub osobiście do dnia 31 maja 2011r. w Departamencie Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Przemysłowa 46, 61-713 Poznań.