trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Publiczne konsultacje studium wykonalności projektu budowy WSS

  Trwają publiczne konsultacje studium wykonalności projektu budowy Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej.

  Urząd Marszałkowski w Poznaniu i Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa S.A. z przyjemnością informują, że 15 kwietnia 2010 r., w terminie zgodnym z umową, konsorcjum wykonawców studium wykonalności projektu „Budowa Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej” złożyło u zamawiającego komplet dokumentów składających się na studium.

  Zgodnie z postanowieniami podjętymi w trakcie spotkania Grupy Roboczej projektu z dnia 9 kwietnia 2010 r. trwają właśnie publiczne konsultacje zawartości studium wykonalności, w trakcie których wszyscy zainteresowani przyszłym kształtem sieci i jej usługami mogą składać zapytania, komentarze i sugestie zmian w analizowanym dokumencie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tym dokumentem, dostępnym pod adresem: www.szerokopasmowawielkopolska.pl

  Na stronie internetowej projektu budowy Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej prezentujemy podstawowe informacje o projekcie i postępach w jego realizacji. Pragniemy, by gotowa sieć służyła jak najlepiej rozwojowi Państwa przedsięwzięć, a także aby możliwie wczesna i kompletna informacja na temat planów jej budowy pozwoliła Państwu zaplanować własne projekty w sposób pozwalający uwzględnić dostępność w stosunkowo nieodległej przyszłości nowych usług. Napięty terminarz projektu wymaga, by proces publicznych konsultacji zakończył się możliwie szybko, prosimy zatem zainteresowanych udziałem w nim o analizę przedstawionych w studium koncepcji i rozwiązań i przedstawienie uwag do 17 maja 2010 r. Będziemy Państwu wdzięczni za przekazywanie swoich uwag i sugestii pod adresem e-mail:
  studium@wsssa.pl

  Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i sugestie będziemy sukcesywnie ogłaszać w specjalnej sekcji strony internetowej projektu.