trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Nabór uzupełniający na Misję Gospodarczą do Indii

  Nabór uzupełniający na Misję Gospodarczą do Indii połączoną z udziałem w konferencji NASSCOM Leadership Forum „Drivers for the decade” (Mumbaj), 6-12 lutego 2011 r.

  W związku z wolnymi miejscami, uprzejmie informujemy o przedłużeniu naboru uzupełniającego na misję gospodarczą do Indii, połączoną z udziałem w konferencji NASSCOM Leadership Forum „Drivers for the decade” (Mumbaj).. Beneficjentami projektu mogą być wielkopolskie przedsiębiorstwa, uczelnie, jednostki badawczo-rowojowe oraz jednostki samorządu terytorialnego.
   
  Celem Misji jest promocja regionalnej gospodarki oraz umożliwienie wielkopolskim przedsiębiorcom, jednostkom badawczo-rozwojowym, uczelniom oraz jednostkom samorządu terytorialnego nawiązania bezpośredniego kontaktu i przeprowadzenia pierwszych rozmów z indyjskimi kontrahentami. Międzynarodowa konferencja NASSCOM Leadership Forum „Drivers for the decade”, w której wezmą udział uczestnicy Misji, odbędzie się w dniach 8-10 lutego 2011 r. w Mumbaju (dodatkowe informacje na temat konferencji w załączniku.).

  Do udziału w misji zapraszamy wielkopolskie przedsiębiorstwa z branży IT i branż pokrewnych oraz uczelnie, jednostki badawczo-rowojowe i jednostki samorządu terytorialnego zainteresowane branżą. 

  Wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: agnieszka.lacka@umww.pl lub magdalena.muszynska@umww.pl, do dnia 10 stycznia 2011 r., do godz. 14.00.

  Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu: pani Agnieszka Łącka, tel.: 61 65 80 730 i pani Magdalena Muszyńska, tel.: 61 65 80 710.

  Misja Gospodarcza realizowana jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.