trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Nabór uzupełniający na Misję Gospodarczą do Indii

  W związku z wolnymi miejscami, uprzejmie informujemy o otwarciu naboru uzupełniającego na Misję Gospodarczą Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Indii połączoną z udziałem w konferencji NASSCOM Leadership Forum „Drivers for the decade” (Mumbaj).
   
  Celem Misji jest promocja regionalnej gospodarki oraz umożliwienie wielkopolskim przedsiębiorcom nawiązania bezpośredniego kontaktu i przeprowadzenia pierwszych rozmów z indyjskimi kontrahentami. Międzynarodowa konferencja NASSCOM Leadership Forum „Drivers for the decade”, w której wezmą udział uczestnicy Misji, odbędzie się w dniach 8-10 lutego 2011 r. w Mumbaju (dodatkowe informacje na temat konferencji w załączniku.).

  Do udziału w misji zapraszamy wielkopolskie przedsiębiorstwa z branży IT i branż pokrewnych.

  Wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: agnieszka.lacka@umww.pl lub magdalena.muszynska@umww.pl, do dnia 31 grudnia 2010 r., do godz. 15.00.

  Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu: pani Agnieszka Łącka, tel.: 61 65 80 730 i pani Magdalena Muszyńska, tel.: 61 65 80 710.

  Misja Gospodarcza realizowana jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.