trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Misja Gospodarcza Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Indii połączona z udziałem w konferencji NASSCOM Leadership Forum „Drivers for the decade” (Mumbaj)

    Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest organizatorem Misji Gospodarczej do Indii, która odbędzie się w dniach 6-12 lutego 2011 roku. Misja organizowana jest w  ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

    Celem Misji jest promocja regionalnej gospodarki oraz umożliwienie wielkopolskim przedsiębiorcom nawiązania bezpośredniego kontaktu i przeprowadzenia pierwszych rozmów z indyjskimi kontrahentami. Dodatkowo w ramach misji zapewniony jest udział w międzynarodowej konferencji NASSCOM Leadership Forum „Drivers for the decade”, która odbędzie się w dniach 8-10 lutego 2011 r. w Mumbaju (dodatkowe informacje na temat konferencji w zał.).

    Do udziału w misji zapraszamy wielkopolskie przedsiębiorstwa z branży IT i branż pokrewnych.

    Wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: agnieszka.lacka@umww.pl lub magdalena.muszynska@umww.pl, do dnia 17 grudnia 2010 r., do godz. 15.00.

    Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu: pani Agnieszka Łącka, tel.: 61 65 80 730 i pani Magdalena Muszyńska, tel.: 61 65 80 710.