trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Misja Gospodarcza Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Indii

    Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przy współpracy z indyjskimi partnerami jest organizatorem Misji Gospodarczej Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Indii, która odbędzie się w dniach 2–9 maja 2010 roku. Misja organizowana jest w  ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

    Celem Misji jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych, szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i indyjskimi w stanie Maharasztra ze stolicą w Bombaju.

    Do udziału w misji zapraszamy firmy z Województwa Wielkopolskiego, w szczególności z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP). Zaproszenie otwarte jest dla przedsiębiorców ze wszystkich branż.

    Firmy zainteresowane udziałem w Misji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: michal.cieslak@umww.pl  do dnia 29 marca 2010 r., do godz. 12.00.

    Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: pani Magdalena Walerczak, tel.: 61 65 80 735 i pan Michał Cieślak, tel..: 61 65 80 730.