trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Misja Gospodarcza Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Brazylii

  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przy współpracy z brazylijskimi partnerami jest organizatorem Misji Gospodarczej Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Brazylii, która odbędzie się w dniach 2 - 8 listopada 2009 roku.

  Misja organizowana jest w  ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

  Celem Misji jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych, szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i brazylijskimi w stanach  Parana i Sao Paulo.

  Do udziału w misji  zaproszeni są przedsiębiorcy reprezentujący Małe i Średnie Przedsiębiorstwa (MŚP) z Województwa Wielkopolskiego.
  Firmy, które są zainteresowane uczestnictwem w  Misji  prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: magdalena.rozmiarek@umww.pl  do dnia 20 października 2009 r.

  Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: pani Magdalena Rozmiarek, tel.: 61 65 80 710 i pan Paweł Waliszewski, tel.: 61 65 80 729.

  • Uprzejmie informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem wielkopolskich przedsiębiorców misją gospodarczą do Brazylii w dniach 2-8.11.09, przedłużamy ostateczny termin składania zgłoszeń do udziału w misji do piątku 23.10.09, do godziny 12.00
  • Pragniemy poinformować, że dodatkowym atutem udziału w misji gospodarczej do Brazylii w dniach 2-8.11.2009 r. jest fakt, że jej termin pokrywa się z terminem targów 15ª EXPO BEBIDAS & SERVIÇOS (targi napojów i usług). Targi odbędą się w dniach 3-6 listopada 2009 w Expo Center Norte-Pavilhão Amarelo - São Paulo. Przewidywany jest udział ok. 15 000 gości, wśród których mogą znaleźć się i Państwo.

  Więcej informacji na temat targów jest dostępnych na stronie www.adibe.com.br