trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Misja Gospodarcza Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Indii

    Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przy współpracy z indyjskimi  partnerami jest organizatorem Misji Gospodarczej Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Indii, która odbędzie się w dniach 17 - 24 stycznia 2010 roku. Misja organizowana jest w  ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

    Celem Misji jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych, szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i indyjskimi w stanie Maharasztra.

    Do udziału w misji zapraszamy przedsiębiorców z Województwa Wielkopolskiego ze wszystkich branż, jednakże największy potencjał znalezienia odpowiednich partnerów handlowych istnieje w następujących sektorach: inżynieria lądowa, energetyka, przemysł rolno-spożywczy, tekstylia, logistyka i transport, ropa naftowa i gaz ziemny oraz finanse.

    Firmy zainteresowane udziałem w Misji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: michal.cieslak@umww.pl do dnia 16 grudnia 2009 r., do godz. 12.00.

    Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: pani Magdalena Rozmiarek, tel.: 61 65 80 710 i pan Michał Cieślak, tel. 61 65 80 730.