trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

7 nowych państw w programie Interreg Europa - spotkanie informacyjne

  Departament Gospodarki uprzejmie informuje o spotkaniu organizowanym przez Interreg Europa, ws. możliwości współpracy z 7 nowymi państwami programu.

  W 2023 roku do państw uczestniczących w programie Interreg Europa (UE-27, Norwegia, Szwajcaria), dołączyło siedem nowych:

  - Albania,
  - Bośnia i Hercegowina,
  - Mołdawia,
  - Czarnogóra,
  - Macedonia Północna,
  - Serbia,
  - Ukraina.

  Wspólny Sekretariat zaprasza 21 lutego 2024 roku na wydarzenie online, w trakcie którego zostaną przedstawione możliwości współpracy z partnerami z 7 nowych krajów.

  Rejestracja: https://www.interregeurope.eu/news-and-events/events/interreg-europe-welcoming-the-new-countries

  Spotkanie (w j. angielskim) jest organizowane w kontekście trzeciego naboru wniosków, planowanego w terminie 20 marca – 7 czerwca 2024 roku. Nabór będzie otwarty we wszystkich celach szczegółowych programu - projekty będą mogły dotyczyć wszystkich zagadnień polityki spójności.

  Informacje o 3. naborze będą publikowane na stronie programu:  https://www.interregeurope.eu/. Informacje po polsku, w tym robocze tłumaczenia dokumentów, Krajowy Punkt Kontaktowy Interreg Europa opublikuje na stronie www.ewt.gov.pl.  

  Informacje o programie w j. polskim: https://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/programy-interreg-2021-2027/program-interreg-europa-2021-2027/

   


  Galeria zdjęć: