trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Zaproszenie na konferencję online dla przedsiębiorców "Doing Business in Vietnam”

   

  Departament Gospodarki UMWW  zaprasza na konferencję online „Doing Business in Vietnam” w dniu 14 lutego 2023 r.

  Wietnam jest jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek Azji Południowo-Wschodniej.
  W ubiegłym roku prognoza wzrostu gospodarczego była zmieniana co najmniej dwa razy – za każdym razem w górę! Wstępne szacunki wskazują, że ten azjatycki tygrys w 2022 r. rozwijał się w najszybszym tempie od ćwierć wieku. To perspektywiczny, duży rynek, który ze swoim 100-milionowym społeczeństwem jest ósmym pod względem ludności krajem Azji.

  Umowa handlowa UE-Wietnam sprawia, że eksport z Polski do Wietnamu jest prostszy i wolny od ceł. To też ciekawe miejsce dla inwestycji produkcyjnych z uwagi na członkostwo Wietnamu
  w wielostronnych umowach handlowych RCEP i CPTPP i obowiązujące porozumienie (FTA) z UE.

  Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. i Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji.

  Program: https://bit.ly/Agenda-14-02-2023

  Rejestracja: : https://bit.ly/Doing-business-in-Vietnam

   

  Zapraszamy do udziału.

   

  Konferencje z serii „Doing business in…” są cenionym przez przedsiębiorców cyklem spotkań, podczas których każdorazowo omawiane są możliwości ekspansji zagranicznej w innym kraju. Forum wymiany wiedzy i doświadczeń umożliwia uczestnikom poznanie realiów biznesowych oraz możliwości kooperacji z międzynarodowymi partnerami. Specyfikę zagadnień gospodarczych przybliżają eksperci branżowi i praktycy biznesu operujący na rynku, któremu poświęcone są poszczególne konferencje.