Wielkopolska prezentacja na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu


Województwo Wielkopolskie weźmie udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych, które odbędą się w najbliższy weekend, od 24 do 26 lutego 2017 r., we wrocławskiej Hali Stulecia. Na sąsiadujących ze sobą stoiskach ofertę turystyczną regionu zaprezentuje Samorząd Województwa Wielkopolskiego wspólnie ze Stowarzyszeniem Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania oraz Wielkopolska Organizacja Turystyczna. Gospodarzem stoiska województwa będzie wicemarszałek Krzysztof Grabowski.
Na odwiedzających czekają liczne atrakcje. Codziennie o godzinie 12 i 14, a także w sobotę o godzinie 16 odbędą się konkursy z cennymi nagrodami, m.in. w postaci voucherów na kolację nad Zalewem
w Kobylej Górze i spływ kajakowy rzeką Prosną. Nie zabraknie możliwości rozmowy z właścicielami wielkopolskich obiektów agroturystycznych oraz degustacji regionalnych przysmaków, m.in. pasztetu z gęsiny, wizytówki południowej Wielkopolski. Przewidziano także atrakcje dla najmłodszych. Przez cały weekend zaplanowano warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w rzeźbieniu z poroża, wyplataniu ozdób z wikliny papierowej, czy tworzeniu prac ze szkła. Serdecznie zapraszamy na stoisko zlokalizowane w centralnej części hali.

pdf    drukuj    drukuj