trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Ruszyła II edycja Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego na najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki

  Napisałeś ciekawą pracę magisterską o turystyce w Wielkopolsce? Zgłoś się i wygraj atrakcyjne nagrody!

  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego rozpoczął nabór zgłoszeń do II edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki. Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich napisanych w języku polskim i obronionych w latach 2009 - 2011 na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych położonych na terenie całego kraju. Do Konkursu kwalifikują się prace koncentrujące się na tematyce związanej przestrzennie z województwem wielkopolskim, które na egzaminie magisterskim ocenione zostały przynajmniej na ocenę dobrą. Dla autorów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe:

  I miejsce    -    5.000 zł
  II miejsce    -    3.000 zł
  III miejsce    -    2.000 zł

  Prace zgłaszać mogą autorzy prac samodzielnie oraz, za zgodą autorów, szkoły wyższe i promotorzy (każda szkoła wyższa może zgłosić do konkursu dowolną liczbę prac). Prace, wraz z niezbędną dokumentacją, należy składać do 29 lipca 2011 r. osobiście lub drogą pocztową na adres:

  Departament Sportu i Turystyki
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
  ul. Piekary 17
  61-823 Poznań
  (decyduje data wpływu do siedziby Departamentu).

  Obsługę konkursu prowadzi:
  Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
  tel. (061) 64-75-274