trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Pociągi Kolei Wielkopolskich na Pol’and’Rock Festival 2019

  W tym roku Koleje Wielkopolskie z inicjatywy Marszałka Województwa Wielkopolskiego uruchamiają pociągi specjalne na Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą.
  Bezpośredni pociąg z Poznania do Kostrzyna pojedzie 31 lipca, natomiast wróci 4 sierpnia.

  Zakupując bilet na przejazd pociągiem Kolei Wielkopolskich na Pol’and’Rock Festival, podróżny może odbyć podróż wyłącznie w/w pociągami. Bilety te nie będą upoważniały do przejazdu innymi pociągami Kolei Wielkopolskich, jak również pociągami innych przewoźników.

  W ww. pociągu obowiązywać będzie Oferta specjalna na przejazdy pociągami Kolei Wielkopolskich na Pol’and’Rock Festival 2019.

  Liczba biletów jest limitowana.
   

  Bilety można nabywać w kasie na Dworcu Letnim w Poznaniu lub przez Internet: biletywielkopolskie.pl do momentu wyczerpania puli udostępnionych biletów.

  W przypadku zakupu przez Internet, po zalogowaniu należy wybrać datę 31 lipca, a następnie w polu „Stacja od:” wpisać Poznań Główny, a w polu „Stacja do:”: Kostrzyn.
  W sprzedaży dostępne będą bilety jednorazowe wyłącznie na przejazd „tam i z powrotem” wg taryfy normalnej oraz z ulgami ustawowymi: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95% i 100%.

  Nie dopuszcza się zakupu biletu tylko w jedną stronę.

  Uwaga! W pociągu nie będą honorowane bilety wydane z ulga handlową (99%, 80%, 70%, 50%), oraz według innych ofert taryfowych, np. bilet turystyczny, REGIOkarnet, bilety okresowe, bilety z Kartą Wielkopolską / REGIOkartą, Ty i raz dwa trzy.


  Galeria zdjęć: