Wielkopolska. Tu się działa. Tu codziennie robi się dobro!
Podczas Pikniku na FEST na Cytadeli w Poznaniu odwiedzający mogli spotkać przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz instytucji działających na rzecz mieszkańców Wielkopolski. Stoisko „POŻYTEK”, przygotowane przez Wielkopolską Radę Działalności Pożytku Publicznego, stało się miejscem rozmów, inspiracji i wymiany doświadczeń na temat społecznego zaangażowania oraz działalności organizacji pozarządowych w regionie.
Uczestnicy wydarzenia mieli okazję porozmawiać z przedstawicielkami i przedstawicielami licznych organizacji społecznych, które na co dzień realizują działania wspierające mieszkańców Wielkopolski:
Odwiedzający mogli dowiedzieć się więcej o prowadzonych inicjatywach, zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz przekonać się, jak wiele dobra powstaje dzięki aktywności mieszkanek i mieszkańców regionu. Nie zabrakło także atrakcji w postaci pamiątkowych naklejek i wspólnej zabawy.
Piknik na FEST obfitował również w liczne wydarzenia towarzyszące. Na uczestników czekała strefa gastronomiczna z food truckami, strefa chillout oraz koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, wśród których wystąpili Małgorzata Ostrowska, Raz Dwa Trzy, Natalia Kukulska i Ania Dąbrowska.
Wydarzenie było okazją do integracji, wspólnego świętowania oraz pokazania, jak ważną rolę w rozwoju Wielkopolski odgrywa działalność społeczna i obywatelska. Dzięki zaangażowaniu wielu osób i organizacji po raz kolejny udowodniono, że w Wielkopolsce codziennie dzieje się dobro.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...