trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Otwarte konkursy ofert na realizację zadań w dziedzinie kultury fizycznej w roku 2024 - spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych

  Szanowni Państwo.

  W imieniu Pana Jacka Bogusławskiego Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego zapraszamy na spotkanie informacyjne, którego tematem będą otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej w roku 2024.

   

  TERMIN

  Spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2023 r. o godz. 17.00. w formie ONLINE za pomocą platformy ZOOM

   

  TEMATYKA

  Podczas spotkania przybliżone zostaną najważniejsze zasady i założenia ogłoszonych konkursów, dotyczących organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych, a także poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej. Tematyka ta będzie istotna z punktu widzenia planowania projektów oraz konstruowania i składania ofert na zadania realizowane w 2024 roku.

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie województwa wielkopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej. W sposób szczególny zapraszamy osoby, które w Państwa organizacjach zajmują się bezpośrednio planowaniem projektów, składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

  Szkolenie poprowadzi Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego wraz z pracownikami Oddziału Sportu.

   

  ZGŁOSZENIA

  Do udziału w szkoleniu nie jest potrzebne wcześniejsze zgłoszenie, jednakże liczba miejsc jest ograniczona -  o udziale decyduje kolejność dołączenia do spotkania.

  Link do spotkania: https://zoom.us/j/93728406123?pwd=Mi9qeTF1N2FGVDFBK0lKelo1V3lIZz09

  Jeśli macie Państwo szczególne potrzeby dotyczące szkolenia prosimy o ich zgłaszanie organizatorowi.

   

  ORGANIZATOR

  Organizatorem spotkania jest Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

  W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Oddziałem Sportu e-mail: sport@umww.pl; tel.61 626 68 44, 61 626 68 45.