trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Konsultacje wstępnego projektu „Strategii rozwoju turystyki w województwie wielkopolskim do 2020 roku”

  Departament Sportu i Turystyki zaprasza do udziału w jednym ze spotkań poświęconych wstępnemu projektowi „Strategii rozwoju turystyki w województwie wielkopolskim do 2020 roku", które odbędą się na terenie województwa wielkopolskiego w następujących terminach:

  • PIŁA, 23 października 2015, godz. 11.00 (sala konferencyjna w Inwest-Parku, ul. Dąbrowskiego 8),
  • KALISZ, 26 października 2015, godz. 11.00 (sala konferencyjna B-207, Wydział Artystyczno-Pedagogiczny UAM w Kaliszu, ul. Nowy Świat 28-30),
  • KONIN, 27 października 2015, godz. 11.00 (Sala Ratuszowa, ul. Wiosny Ludów 6),
  • LESZNO, 28 października 2015, godz. 11.00 (sala konferencyjna leszczyńskiego Ratusza, Rynek),
  • POZNAŃ, 29 października 2015 godz. 9.00 (sala sesyjna w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34).

  Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o zgłaszanie chęci udziału w danym spotkaniu drogą elektroniczną na adres: strategia.turystyki@umww.pl

  Wstępny projekt „Strategii rozwoju turystyki w województwie wielkopolskim do 2020 roku" przyjęty został 8 października br. przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Materiał ten stanowić ma punkt wyjścia do dyskusji nad kierunkami rozwoju turystyki w regionie oraz wstępnych konsultacji mających na celu opracowanie ostatecznego projektu dokumentu. W przygotowanie dokumentu zaangażowane jest Konsorcjum wielkopolskich szkół wyższych: Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Przygotowany przez zespół ekspertów wstępny projekt Strategii dostępny jest na stronie internetowej Samorządu Województwa Wielkopolskiego pod adresem: www.umww.pl (Urząd > Departamenty > Departament Sportu i Turystyki > Strategia rozwoju turystyki w województwie wielkopolskim).

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z proponowanymi zapisami wstępnego projektu Strategii oraz przekazanie ewentualnych sugestii i opinii, które prosimy zgłaszać przy pomocy formularza zamieszczonego na ww. stronie do czwartku 29 października br., wysyłając go w wersji elektronicznej na adres: strategia.turystyki@umww.pl. Pragniemy podkreślić, iż strategia będzie miała charakter ogólny, mniej szczegółowy niż lokalne opracowania, co należy brać pod uwagę przy nadsyłaniu uwag.


  Galeria zdjęć: