trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Zakończenie roku akademickiego w Pile

    1 lipca 2011 roku w Pilskim Domu Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego Wyższej Szkoły Biznesu w Pile. Wśród gości nie zabrakło Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego Tomasza Bugajskiego oraz samorządowców pilskich.

    Marszałek Bugajski przekazał na ręce doc. dr Danuty Kitowskiej wiele ciepłych słów skierowanych do Senatu uczelni oraz całej społeczności akademickiej. - Z okazji dzisiejszej uroczystości mam szczególną przyjemność pogratulować Pani Rektor znaczących osiągnięć w organizowaniu szkolnictwa wyższego na terenie powiatu pilskiego. Studentom zaś życzę by wiedza i umiejętności nabyte przez ostatnie lata nauki przyczyniły się zarówno do awansów zawodowych, jak i tych osobistych. Niech dalsze lata upłyną Wam w radości z dotychczasowych osiągnięć, a jednocześnie w przekonaniu, że człowiek uczy się przez całe życie, nieustannie kreując własną osobowość i poszerzając swoje horyzonty - powiedział.

    Uroczystość zakończył występ chóru WSB pod batutą Dariusza Izbana, po którym absolwenci tradycją lat poprzednich podrzucili w górę swoje birety. Mury uczelni z dyplomem licencjata opuściło 154 absolwentów, którzy kształcili się na 2 wydziałach, w 5 specjalnościach.