trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Noworocznie i sportowo

    Krzysztof Grabowski – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego uczestniczył w spotkaniach noworocznych w Pleszewie i w Koźminku oraz podsumowaniu roku sportowego w Kaliszu.

    28 stycznia, w czasie uroczystości w Pleszewie Pan Krzysztof Grabowski wręczył Odznakę Honorową „Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego” dla Chóru Męskiego „HARMONIA”. Chór powstał we wrześniu 1923 roku z inicjatywy nauczyciela Ignacego Jurkowskiego. Zespół często włącza się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Od 1994 roku przy Chórze działa także Chłopięcy Chór „SCHOLA CANTORUM  PLESEVIENSIS” i Zespół Recytatorski. Chór jest laureatem licznych nagród i wyróżnień.

    Koncert noworoczny zorganizowany przez Posła na Sejm RP Józefa Rackiego, Wójta Gminy Koźminek Andrzeja Miklasa - przy współpracy z kaliskim Centrum Kultury i Sztuki  - uświetnił spotkanie noworoczne w Koźminku, które odbyło się 29 stycznia 2011 roku. W wydarzeniu  uczestniczyli m.in. Andrzej Grzyb – Poseł do PE oraz Krzysztof Grabowski – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

    Uroczyste podsumowanie roku sportowego odbyło 28 stycznia 2011 roku się w sali OSRiR w Kaliszu. Gospodarzem uroczystości był Prezydent Miasta Kalisza, który szczególnie dziękował  sportowcom, którzy sławili Kalisz na światowych i europejskich arenach. Wybrani działacze, zawodnicy i trenerzy otrzymali wyróżniania.